[COPY] Byty Praha 7 [en]

Luxury apartments/houses for sale and for rent

Byty Praha 7 [en]

Hledáte kvalitní byty v oblasti, která je snadno a rychle dostupná z pražského centra? Pokud ano, mohly by vás zaujmout byty Praha 7 na webových stránkách Byty Praha 7, které má v nabídce společnost Y&T Property Investment. U nás naleznete mnoho bytů na Praze 7 v různých kategoriích a velikostech, ať už hledáte malou garsonku nebo byt větší než 4+1. V naší nabídce bytů na Praze 7 nechybějí ani luxusní byty v nových bytových projektech, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Hledáte-li byty Praha 7 na prodej, jste u nás na správné adrese.

 

Pro rychlé a snadné vyhledávání můžete využít připravený jednoduchý filtr, do kterého zadáte Vaše požadavky na požadované bydlení. Nabízené byty prezentujeme do všech detailů, včetně podrobných popisů, fotografií a 3D půdorysů. Chcete-li být ve středu dění a žít v blízkosti pražského centra, byty Praha 7 budou pro Vás tou pravou volbou.

 

Najděte si vlastní byt v aktuální nabídce bytů Praha 7!

 

Byty Praha 7 – lokalita [en]

Praha 7 je vyhledávanou pražskou lokalitou, která v posledních letech velmi vzkvétá. Byty Praha 7 mají ideální polohu s ohledem na dostupnost centra města a množství zeleně v blízkém okolí. Svým obyvatelům nabízejí veškerou občanskou vybavenost, široké spektrum kulturního a společenského vyžití, pohodlné nakupování např. v Holešovické tržnici a dostatek sportovních ploch a míst pro relaxaci. Samozřejmostí jsou i kvalitní školky a školy.

 

Byty Praha 7 z našeho portfolia jsou ideálním místem pro Vaše nové bydlení. Dopravní spojení metrem „C“ nebo tramvajemi Vám zajistí rychlé spojení s centrem Prahy a blízké silniční tepny Vám umožní rychlý dojezd autem všemi směry. Byty Praha 7 jsou umístěny v lokalitě, kde naleznete vše, co potřebujete k pohodlnému a modernímu bydlení.

 

Byty Praha 7, to je luxus za přijatelné ceny.

 

Byty Praha 7 – nabídka a spolupráce [en]

Byty Praha 7 z nabídky společnostiY&T Property Investment slibují nejen pohodu, vynikající dopravní dostupnost a výbornou adresu, ale především luxusní bydlení, které uspokojí přání i těch nejnáročnějších zákazníků.Nabízíme Vám na výběr několik možností standardů bytů – byty v novostavbách, byty nákladně zrekonstruované a byty ve stavu shall and core. Byty Praha 7 v novostavbách jsou navrženy podle nejmodernějších světových trendů a byly zde použity jen luxusní materiály.

 

Byty, které prošly rekonstrukcí, mají nová okna i dveře, podlahy, sanitární zařízení a veškeré technologie. U bytů ve stavu shall and core se můžete ve spolupráci s našimi bytovými architekty podílet na konečné podobě Vašeho budoucího bydlení. Designově zařízený interiér, nejmodernější doplňky, výborné využití prostoru – to jsou nové byty Praha7! 

 

Najít dobré byty Praha 7 nikdy nebylo jednodušší a rychlejší.

 

Byty Praha 7 – naše spolupráce

Pokud Vás některé byty Praha 7 z naší nabídky zaujaly, rádi Vám o nich poskytneme další informace nebo Vám případně sjednáme prohlídku. Stačí, když se obrátíte na naše specialisty. Poskytujeme komplexní realitní služby a služby v oblasti správy nemovitostí. Naším cílem je usnadnit Vám orientaci ve světě bydlení. Každý zákazník u nás dostane individuální péči!

 

Byty Praha 7 se mohou stát i Vaším novým domovem!